poniedziałek, 5 kwietnia 2010

Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek we Wrocławiu

W dniach 27-28 marca 2 zawodników naszej sekcji uczestniczyło w Mistrzostwach Polski Juniorów we Wrocławiu. Niestety zakończyli oni swój udział we wczesnej fazie tego turnieju. W wadze do 60 kg. Krystian Piekacz przegrał w 1 walce z Przemysławem Pawelcem ( Orkan Sochaczew) i odpadł z dalszej rywalizacji. Nieco dłużej trwała przygoda w tym turnieju naszego drugiego zawodnika, który startował w w wadze do 81 kg. - Piotrka Leszczyńskiego. Najpierw uległ późniejszemu triumfatorowi tej kategorii - Mikołajowi Trześniewskiemu z Gwardii Warszawa, następnie w repasażach pokonał Adama Wiśniewskiego z Jutrzenki Płock i przegrał z zawodnikiem Olimpii Poznań - Piotrem Wawrzyniakiem, kończąc tym samym swój udział w tym turnieju.

Listy walk i końcowe klasyfikacje kategorii w których uczestniczyli nasi zawodnicy: