wtorek, 29 listopada 2011

V Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Sochaczew

W sobotę 26 listopada 2011 r. w Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Kątach odbył się V Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Sochaczew. Zawody te były turniejem rankingowym Warszawsko-Mazowieckiego Związku Judo. Startowało 242 zawodników z 33 klubów. W gronie tym zaprezentowali się również zawodnicy naszego klubu. Najlepiej spisał się Dominik Pińkowski, który w kategorii 55 kg najpierw pokonał Bartosza Koperskiego (UKS JFC), następnie Iwo Baraniewskiego (Akademia Judo) a w finale przegrał z zawodnikiem PUKS Makowiec - Jakubem Iwańskim. Dobrze spisała się również Klaudia Kobierzycka, która zajęła 2 miejsce oraz Filip Jałoszyński, który stanął na najniższym stopniu podium. 5 lokatę wywalczył Dominik Gajda (1 wygrana). W zawodach startowali jeszcze, Jacek Mroczek, Kuba i Kacper Tomaszkiewicz, Dawid Gajda oraz Michał Pursa.