czwartek, 22 listopada 2012

VI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SOCHACZEW

W sobotę 17 listopada 2012 roku w Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Kątach odbył się VI Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Sochaczew.
Turniej organizowany przez Gminę Sochaczew oraz Uczniowski Klub Sportowy „ Siódemka” jest coraz bardziej popularny nie tylko w Polsce , ale także poza granicami naszego kraju.
W tym roku na turniej w Kątach przybyli zawodnicy z 48 klubów polskich, a także reprezentacja Białorusi z Grodna oraz reprezentacja Rosji z Kaliningradu.
Ogółem na macie swoje umiejętności zaprezentowało 362 zawodników, w tym 28 –ro zawodników z Rosji oraz 14-cie zawodniczek z Białorusi.

Startowali tam również zawodnicy MKS Zryw Łowicz. W kategorii dziewcząt w wadze do 48 kg. 2 miejsce wywalczyła Klaudia Kobierzycka. W kategorii chłopców w wadze do 30 kg. wygrał nasz przedstawiciel - Adam Surma. W wadze +81 kg. 4 lokatę zajął Bartosz Jezierski, natomiast 7 pozycję wywalczył Adam Kostrzębski w wadze do 36 kg.