poniedziałek, 10 grudnia 2012

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ JUDO

W dniu 2 grudnia 2012 r w auli Pałacu Młodzieży w Łodzi odbył się Wojewódzki Międzyszkolny Mikołajkowy Turniej Judo. W imprezie udział wzięło 103 zawodników z Łodzi, Rawy Mazowieckiej, Łowicza i Skierniewic. Zdecydowanie najlepszym naszym zawodnikiem był Adam Kostrzębski (33 kg.), który wygrywając 6 walk zdominował swoją kategorię wagową. Bardzo dobrze spisali się również: Adam Surma (30kg.) - 3 wygrane i 1 miejsce oraz Bartosz Kępka (33kg.), który wygrał 5 walk i zajął 2 miejsce.a okazał się tylko gorszy od swojego klubowego kolegi, wymienionego wyżej Adasia. Brązowe medale wywalczyli natomiast: Jan Modelewski (42 kg.) i Ala Bielecka (33kg.). Julia Chlebna (42 kg.), Kajetan Domińczak (30 kg.) oraz Julia Grzegory (24k g.) zajęli 4 miejsca. 5 był Igor Odolczyk (33 kg.) a 8 Patryk Domański (33kg.)